Анкета

Прізвище: Лемець

Ім’я: Ольга

По батькові: Олексіївна

Дата народження:23.05.1969

Категорія, звання: І категорія

Стаж педагогічної роботи:  23 р.

Повна назва школи: Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

                                                                      Анкета

учасника обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

                                      у номінації «Математика»

 

1. Прізвище, ім’я та по батькові  - Лемець Ольга Олексіївна

 

2. Дата і місце народження – 23 травня 1969р., м. Чортків

 

3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail -  Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Вокзальна 1/26  48500, телефон: +380667359373.

 

4. Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації) – МС230322 виданий Чортківським РВУМВС України 19 грудня 1992р. в Тернопільській обл.  

 

5. Ідентифікаційний код  25334514940

 

6. Які навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом  Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича, 1991р., викладач математики.

 

7. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу, e-mail) - Білівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул.. Шкільна 5, с.Біла, Чортківський р-н, Тернопільська обл.  

тел.. 55-2-40
 e-mail: bilivskashkola@gmail.com

 

8. Стаж роботи: загальний – 23р.

 

9.  у тому числі педагогічний -  23 р.

 

10. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст І категорії.

 

11. Звання – не маю.

 

12. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження) – не маю.

 

13. Класи, в яких викладаєте : 7,8,11.

 

14. Педагогічне кредо : «Зробити все, щоб запалити  вогник цікавості, пробудити інтерес до математики».

 

15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Карусель», «Незакінчені речення», робота в парах, в групах; технології кооперативного навчання, технології колективно-групового навчання, технології ситуативного моделювання.

 

16. Власний особистісний і педагогічний портрет (у формі короткої замітки обсягом до однієї сторінки)

Я педагог… Як немає великої ріки, що починалася б з маленького струмочка, так і немає людини, котра б на своєму життєвому шляху не назбирувала якихось скарбів, а пройшовши колами життя, не озирнулася б на зроблене, на те, що має, і що, можливо, лишиться дітям після неї. Думаю, що і після мене щось лишиться, бо маю велику насолоду вже багато років викладати у школі. Це той маленький острівець духовності, який ще зберігається у нас. Попри всю складність нашого буття я віддана школі серцем і душею, знаходжу шляхи навчання та виховання не заради похвали та нагород, а тому, що це моє покликання. Стараюся підтримати в учнів жагу до знань, розвинути і зберегти, вселити віру в себе, в свої сили. У навчанні не повинно бути нещасних дітей – дітей, душу яких пригнічує думка, що вони ні на що не здатні. Найбільшою нагородою для мене є те, що діти перебуваючи зі мною відчувають себе щасливими і неповторними. Тому намагаюся бути для них консультантом та джерелом знань, старшим товаришем, другом, порадником, партнером у спільній діяльності. Вважаю, педагогічне покликання – це не тільки передача знань, умінь, здібностей та можливостей учнів, виховання порядного, відповідального, свідомого громадянина країни, адже  моє призначення вчителя – навчити людину бути Людиною. Використовую у своїй роботі найрізноманітніші освітні новації, а перевагу надаю інтерактивним методам навчання, коли спостерігається демократизація у спілкуванні учня та вчителя, адже вони є партнерами у навчальному процесі.

Я особистість… Вважаю, що сильна духом, тому не опускаю рук, коли важко, а стараюсь досягти мети. Радію кожній хвилині життя, бо воно дається один раз і прожити його треба достойно. Товариська, скромна, толерантна, розсудлива, привітна, відповідальна, ініціативна, не люблю створювати конфліктні ситуації, але люблю неординардність у всьому. Стараюсь бути «Промінчиком світла у темному царстві» і ставлюсь до людей так, як би хотіла, щоб вони ставились до мене.
 

17 Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів в періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням

Мої публікації: О.О. Лемець. Сценарій позакласного заходу «Цікава математика»// Відкритий урок. № 12 грудень 2015. с.8

 

18.  Підпис учасника _____________________ Дата______________________

 

                                           Інформаційна картка учасника

обласного туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року - 2016»  у номінації «Математика»

 

1. Прізвище, ім’я та по батькові - Лемець Ольга Олексіївна

 

2. Фото конкурсанта  

3. Місце роботи (найменування освітнього закладу відповідно до статуту) Білівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

4. Посада – вчитель.

 

5. Педагогічний стаж роботи - 23 р.

 

6. Кваліфікаційна категорія -  спеціаліст І категорії.

 

7. Звання – не маю.

 

8. Педагогічне кредо: «Зробити все, щоб запалити  вогник цікавості, пробудити інтерес до математики».

 

9. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте : «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Карусель», «Незакінчені речення», робота в парах, в групах; технології кооперативного навчання, технології колективно-групового навчання, технології ситуативного моделювання.

 

10. Власний особистісний і педагогічний портрет (у формі короткої замітки обсягом до однієї сторінки в електронній формі) – диск додається

 

11. Посилання на блог* http://taras19995.wix.com/lemetsolga *

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now